Öine urineerimine 01.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Minu 16 aastasel pojal on probleem arvatavasti põiega,nimelt peab ta igal öösel käima põit tühjendamas,kusjuures ta väidab,et ei tule suurt mitte midagi ning pingutades saab paar tilka kätte,kuid ometigi see tunne ajab teda ülesse.Päeval tal mingeid probleeme ei ole,ainult öösel ja ta ütleb ka ,et see tekib mingis asendis ning asendit muutes läheb vähemaks.Millega võiks tegu olla,kas tema küpsemisega(puberteedieaga) või peaks asjaga hakkama põhjalikumalt tegelema.Urineerimine ta valulik ei ole,samuti olid korras vere ja uriinianalüüsid.Mida võiks kahtlustada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ühte ja selget põhjust siin kohe öelda ei oska. Puberteediga probleemi seostada ei saa. Soovitan pöörduda meestearsti või uroloogi vastuvõtule täpsemateks uuringuteks.
Edu soovides
Margus Punab