Pollutsioonid 14.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 25 aastane noormees, suguelu on hetkel ebaregulaarne. Onaneerin samuti ebaregulaarselt. Enamasti ei ole onaneerimisaktiivsus seotud muu sugueluga. Nii on vahel tekkinud päris pikke pause ning sellisel juhul olen viimasel ajal kogenud pollutsioone. Kas minuvanusel mehel on pollutsioonide esinemine veel normaalne? Kas kõigil meestel sõltumata vanusest, kellel mingi aja jooksul ei toimu sperma väljastust, esineb pollutsioone?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Organismis toodetu peab ju ikka välja pääsema. Kui ei ole seksuaalelu, siis reguleeritakse asja iseeneslike seemnepursetega. Hea tervise juures toimuvad pollutsioonid kõrge eani välja.
Edu soovides
margus Punab