seemnepurset ei tule 07.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen M26 ja partner N27.

Vahel juhtub, et vahekorras olles seemnepurse ei saabugi. Vahekord on küll igati nauditav ja erutus on maksimaalne, kuid seemnepurse jääb tulemata. Eriti juhtub seda, kui olen juba samal päval korra vahekorras olnud, näiteks hommikul. Kas tegu on tõsise probleemiga - mind ennast väga ei häirigi, aga partneril võib jääda selline mulje, et ta ei suuda mind rahuldada?
Kas selline nähtus võib olla seotud ka munandi mahuga? Ise arvan, et mul on üsna väiksed munandid, mis tihti ka kehaõõnde tõmbuvad teatud oludes. Kas see on normaalne?

Tänud
K

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Teie kahtlused võivad õiged olla. Väiksema munandimahuga mehed ei tohiks oma ihuvilja liiast kulutada. Munandi ülesliikumine külma ja stessi mõjul on normaalne.
Edu soovides
Margus Punab