krüptohism 04.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist austatud doktor!
Olen 36 aastane ja mul on üks munand laskumata, asub paremal kubeme piirkonnas.
Dr Poolamets suunas mu uroloogi vastuvõtule, et operatsiooniga see probleem lahendada.
Öelge palun , kas on veel mingi võimalus seda munandid säilitada. Kuidas see operatsioon välja näeb, kaua operatsiooni järgne ravi kestab? Olen kuulnud , et on võimalik ka eemaldatud munandi asemele protees panna. Kas proteesi maksab haigekassa?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui munandi maht on jäänud väga väikeseks, siis pole mõtet seda enam säilitada. Proteesi hinda haigekassa kinni ei maksa.
Edu
Margus Punab