kipitav peenis 26.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!Mul on partner, kellega seksuaalselt väga hästi sobime. Oleme olnud lähisuhtes juba 7 aastat.Eilse vahekorra ajal tundsin tugevat kipitust peenise otsas. Tänaseks pole kipitustunne veel kadunud.Millest see võib tingitud olla?Meie vahekorrad on üsna tulised ja pikaajalised. Olen 50 a.Vahepeal peenis täielikult ei jäigastu. Kas see võib olla tingitud hõõrdumisest?Naisele on paigaldatud spiraal. Kas see võib paigast nihkuda ja tekitada mingit traumat? Olen täitsa nõutu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Spiraal siin vaevalt põhjuseks on. Suure tõenäosusega on tegemist partneri tupe põletikust tingitud sugutrakti põletikuga. Kui probleem tänaseks üle pole läinud, siis soovitaksin uuringutele tulla. Erektsioonihäire on, eriti algfaasis, edukalt ravitav.
Edu soovides
Margus Punab