nahk ei tule üle suguti luku 18.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem selline, et nahk ei tule enam hästi üle suguti luku. Varem sellist häda olnud ei ole. Kui siiski üle sikutada on valus ja tekivad haavandid mis küll mõne aja pärast paranevad. Tundub nagu oleks naha venivus vähenenud. Olen 42 aastane mees.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on ilmselt teie vanuses tüüpilise kroonilise eesnaha põletikuga. Soovitan tulla vastuvõtule. Algfaasis saab teid veel aidata kreemiraviga, hiljem on sageli vaja juba operatiivset ravi.
Edu soovides
Margus Punab