viljatuse test 15.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Olen mees ja tahaks teha viljatus testi,kus seda saab Tallinnas teha,kas selleks on vajalik perearsti saatekiri või saab seda ka ilma teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma saatekirjata saate Tallinnas analüüsi teha HTI laboris (tel.6504394).
Optimaalse uuringute skeemi viljakuse hindamiseks leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab