Kas Rakveres ka meestearsti on? 13.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Niisiis küsimus ongi siis selline, et kas ka Rakveres on meestearsti või millises linnas Rakverele kõige lähemal oleks võimalik külastada meestearsti?
Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eestis on üldse kaks arsti, kes on läbinud vastava erialakoolituse ja võivad ennast androloogiks e. meestearstiks lugeda - Olev Poolamets ja allakirjutanu.
Mõnede, oma erialale lähedaste androloogiliste probleemidega tegelevad ka uroloogid, suguhaiguste arstid ja isegi günekoloogid.
Meestearti leiate Tartus ja Tallinnas.
Edu soovides
Margus Punab