Munandite juures kühm... 27.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Et selline asi... läksin täna vanni ja nägin mingit kühmu või selline väiksem muna oli ühe munandi kõrval ja ehmatasin kuna tean et see võib vähk olla ju? :S
Olen 18 ja elan Maardus... siin meestearsti pole aga saan vist perearstilt paberid et võiksin Tallinna meestearsti juurde pöörduda... äkki oskate öelda kelle juurde ja veidi selgitada mis see olla võib... igatahes olen väga ehmatanud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Teie kirjelduse alusel on väga raske midagi asjalikku öelda. Suure tõenäosusega pole tegemist kasvajaga. Meestarsti kontrollis tuleks siiski kindlasti ära käia, sest ka teised võimalikud haigused nagu varikotseele ja munandimanuse tsüst võivad aja jooksul mehe sugutrakti oluliselt kahjustada.
Vastuvõtuinfo leiate arsti tutvustuse juurest.
Edu soovides
Margus Punab