murelik abikaasa 26.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere
Minu abikaasal avastati prostatiit ja mingisugune kuseteede põletik. minu küsimus oleks selline kas ma võin oma mehega olla vahekorras ilma kondoomita või võib põletik ka minule üle kanduda.võo oleks õigem seksist üldse hoiduda senikaua kui on terveks ravitud.
aitähh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui mehel on prostatiidi põletikuline vorm, siis peaks seksuaalelu kindlasti elama preservatiiviga. Kindlasti peaksite kontrollis käima ka teie. Seksuaalelust ei tohiks loobuda, sest mehele on hea ravi tulemuse saavutamiseks vajalik vähemlt 2-3 seemnepurset nädalas.
Edu soovides
Margus Punab