mehe sugutil laigud 23.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Minu partner on mitu korda kurtnud, et pärast vahekorda on ta suguti hell, isegi valus. Nüüd hiljuti avastasin, et ta peenis näeb väga "räbal" välja, sellised ära hõõrdunud laigud, just kui oleks nahk maha hõõrutud ja kohati isegi see nahk nagu narmendaks. Ise ei paista ta selle pärast eriti muretsevat, ütleb, et tal ennegi olnud. Mina aga olen sellest suhteliselt ähmi täis. Olen palunud, et ta läheks arsti juurde aga ta lihtsalt punnib vastu, arvatavasi kardab.
Ahjaa, oleme sellest palju rääkinud ja kui ma küsisin, et millal tal sellist asja veel on olnud siis ütles, et minuga hakkaski ja et talle tundub nagu minu tupevedelik oleks temale liiga happeline. Ise käisin hiljuti günekoloogi juures ja arst ei märganud küll, et mul midagi viga oleks. Ja ausalt öelda ise ka ei tunne midagi. Muidu on mul tupe seent esinenud ika küll.

Äkki saate anda mingitki aimu, millest see võiks olla. Samuti oleksin tänulik kui annaksite nõu, kuhu arsti juurde ma ta saata võiksin, sest paistab, et pean ta sinna käekõrval viima, paraku ei tea kuhu ja kuidas.

ette tänades Mia

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on eesnaha kroonilise põletikuga. Kui uuringute ja raviga pikalt venitada võib hiljem ainsaks lahenduseks olla eesnaha operatsioon. Soovitaksin mees suunata meestearsti vastuvõtule. Probleemi optimaalse käsitluse leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab