Kontroll 16.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Kuna mul on uus tüdruk, tahaks enne vahekorda astumist ennast igaks juhuks kontrollida lasta, et kõik ikka ok oleks. Probleem selles et ei oska kuhugi pöörduda, äkki oskate suunata meeste arsti juurde. Elan Tallinnas.
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vastuvõtuinfo ja registreerimise telefonid leiate arsti tutvustuse juurest. Enne visiiti tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Kiiruuringud meestele ja Kuidas diagnoosida suguhaiguseid.
Edu soovides
Margus Punab