peenisest eritub pahalõhnalist vedelikku 14.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere. Olen mures peenisest erituva vedelikuga, mis on pealekauba veel ebameeldiva lõhnaga. Urineerimisel on tunda mõnikord kipitust peenise peas. Seda märkasin poolteis kuud tagasi ja kestap praeguseni. Mõnikord on tunda ka sugutipea kipitust. Käisin kontrollimas ka ega ole tegu suguhaigusega. Suguhaigust ei leitud. Kas oskaksite öelda millega on tegu ja kuidas ravida.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmalt kahtlustaksin siiski suguhaigust. Vastavat kontrolli võib teha väga erineval tasemel. Teiseks variandiks on eesnäärme põletik. Lisainfot uuringute kohta leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele ja kuidas diagnoosida suguhaiguseid.
Edu soovides
Margus Punab