tere..tahaks teada.. 13.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

..kas www.suur.ee on ikka tõene sait või on tegemist petistega?seal nimelt pakute just Teie omal nimel peenise suurnedamise programmi..

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sinna on koondatud erinevad harjutused mida üle maailma seemnepurske kontrolliks ja peenise suurendamiseks on soovitatud. Imet ei ole loota, kuid püsiva harjutamisega võib tulemusi saada. Kui tahate suuremaks, siis ise soovitaksin lisaks veel venitusaparaati.
Edu soovides
Margus Punab