Suur 06.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kunagi ilmus tsaariajal ajalehes kuulutus : annan nõu kuidas kulutate saapaid kaks korda vähem. Tasuge 1 rubla ja saadan teate. Vastus oli - pange kaks korda pikem samm ja ka saabast kulub kaks korda vähem. Kas ka Teie heakskiidu saadud teade on analoogse taustaga. Olete ju varem ikka kirjas ja esinemistel maininud, et loodus on andnud ja peate sellega rahul olema

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Olen teiega peaaegu nõus. Samas on palju mehi, kes vaatamata minu või ka paljude teiste nõuannetele ikka oma keha ja selle toimimisega rahul ei ole. Sellisel juhul kiidan ma ikka meetodeid millest võib abi olla kuid kindlasti ei sünni halba. Primum nil nocere!
Edu soovides
Margus Punab