Tegin haiget 02.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on imelik mure. Mudisin eelmängu ajal mehe munandite alt vist veidi kõvasti.Nüüd on istumast püsti tõustes tal ebameeldiv valu .Kas olen midagi halba korda saatnud või taastub see mõne aja jooksul?
Palun nõu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem tänaseks veel möödunud ei ole, siis soovitaksin mees meestearstile suunata. Konkreetse põhjuse saab leida ikka vaid läbivaatuse käigus. Vahepeal võib ebamugavuse leevendamiseks tarvitada ibuprofeeni tablette.
Edu soovides
Margus Punab