Milles probleem? 31.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere Dr. Punab!

Olen 22a. noormees ja mul on selline probleem, et suguti nagu ajaks nahka. Pesen sugutit iga päev, kuid isegi natukene aega pärast pesemist kui näpuga tõmmata tuleb eesnaha alt sellist valget värvi rullikesi. Milles võib olla probleem?

olen väga õnnetu...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvata võib, et tegemist on eesnaha põletikuga. Soovitan vastuvõtule tulla. Optimaalse uuringute skeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab