Huvipuudus seksi vastu 30.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 24 a. mees. Probleem on selles, et oma praeguse tüdrukuga olen koos olnud juba 4 kuud, aga seksist pole algusest peale midagi välja tulnud. Alguses oli tahtmine olemas, aga sisse lõi nn. rambipalavik ja õigel hetkel kadus erektsioon ära. Käisin ka teie vastuvõtul ja jõudsime mõlemad järeldusele, et tegu on uuest suhtest tingitud ebakindlusega. Sõin siis Cialist, aga see eriti ei aidanud, lihtsalt ei tunne enam piisavat vajadust seksi järele. Umbes pool aastat tagasi oli kõik hoopis vastupidi, olin nõus ka maksma, et ainult saada. Aga nüüd lihtsalt ei erutu piisavalt ja seetõttu on ka erektsioon nõrk. Tüdrukus asi ei ole, ta näeb fantastiline välja ja mitte ainult minu arvates. Niisiis, kas tegu on mingi hormoonidest tingitud hälbega või milles asi on? Tüdruku kannatus hakkab katkema.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvestades teie vanust, siis on hormonaalne häire vähetõenäoline kuid päris välistada seda ka ei saa. Suure tõenäosusega on ikkagi oma jälje jätnud korduvad ebaõnnestumised. Antud hetkel soovitan esmalt pöörduda psühholoogia taustaga seksuoloogi poole. Meie portaalist leiate Tartus praktiseeriva dr. Lemme Haldre, Tallinnas võiks teid aidata Seksuaaltervise kliinikus töötav Meelis Sütt.
Edu soovides
Margus Punab