cialis 22.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

cialist kasutatakse eestis juba peaaegu aasta, millised on olnud ravimi kasutamisel esinenud peamised kõrvaltoimed. kas jutt sellest, et cialis võib põhjustada infarktini viivaid südametegevuse häireid vastab tõele?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõrvalnähtude osas Cialis oma konkurentidest Viagrast ja Levitrast oluliselt ei erine. Ainsaks eripäraks on vast suhteliselt sage alaseljavalu ksutamisjärgsel hommikul. Südametegevuse häireid tervetel inimestel see ravim minu kogemuse ja teadmiste ulatuses ei põhjusta. (Rasketel) südamehaigetel tuleb kõiki nimetatud rohte ikka suure ettevaatusega tarvitada või veelgi parem - otsida hoopis teisi ravimeetodeid.
Edu soovides
Margus Punab