seemnejuha põletik 16.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tahas teha mis tuleb teha seemnejuhapõletiku puhul.Kas apteegist annaks midagi selle vastu osta või peab aja arsti juurde kinni panema...ja veel üks asi,mis on seemnejuhadepõletiku sümtomid..aitäh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aga miks te arvate, et teil on seemnejuha põletik? Kui teil otseseid kaebuseid ei ole ja muret teeb mingi muutus suguelundites, siis peaks seda siiski meestearstile näitama. Kaude kobamine teie muret ei lahenda!
Edu soovides
Margus Punab