suurenenud mumand 07.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Üks munand on oluliselt suurenenud 38 a. mehel märkasin endal seda 3p. tagasi .Vähemalt 3 kuud tagasi seda polnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan soojalt võimalikult kiiresti meestearsti külastada. Enamasti on tegemist healoomulise muutusega (näiteks vesimunand), kindlasti peab aga välistama munandi vähi võimaluse. Viimane on väga agresiivne ja eluohtlik haigus ja ajalist venitamist ei luba.
Edu soovides
Margus Punab