saatekiri 04.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere dr Punab! Kas Maarjamõisa polikliinikusse riiklikus süsteemis Teie vastuvõtule tulles tuleks küsida naise günekoloogilt või perearstilt saatekiri (sooviks uurida end viljakuse suhtes), kui elukohaks pole Tartu? Tänud, kui vastate!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearsti vastuvõtule pöördumiseks saatekirja vaja ei ole. Samas oleks hea, kui kaasas oleks info partneri uuringute tulemuste kohta.
Edu soovides
Margus Punab