Naissuguhormoonid 01.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
sõin kogemata kombel 6 päeva vitamiinide pähe naise vanu rasedusvastaseid vahendeid (Femoden). Olid kapis ilma karbita ja eriti ei süvenenud ka. Mis minuga nüüd siis juhtuda võib - kas rinnad hakkavad kasvama? Või peaks kiiresti meeshormoone sööma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Probleeme tekkida ei tohiks. Aga kui rinnad kasvama hakkavad, siis saate abi meestearstilt.
Edu
Margus Punab