probleem munandikotis 25.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Selline probleem et kotis on lisaks munanditele ka mingi pehme asi, mis tundub nagu oleks "pehme nõõr" sõlme läinud? NB! Portaalis suur.ee kirjutatakse et te soovitate nende programmi. Kas sellest on tõesti mingit abi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist munandikoti veenilaiendiga ja kuna selle ise leidsite, siis ilmselt üsna suurega. Soovitan diagnoosi täpsustamiseks ja terviseriskide hindamiseks visiteerida meestearsti.
Edu soovides
Margus Punab