vastuvõtule tulek 25.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere dr. Punab!
Registreerusin Teie vastuvõtule Maarjamõisa polikliinikus. Elan Pärnus, mistõttu tahaksin teada, kas on võimalik visiidipäeval ka näiteks spermaanalüüs ja/või hormoonanalüüsid anda, et ei peaks 3 x Tartusse sõitma?
Suur tänu, kui leiate aega vastata!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Jah, 90% juhtudest on see võimalik. Teie poolseks eelduseks see, et kolm-neli päeva pole seemnepurskeid olnud ja 2 tundi enne visiiti ei tohiks ka kõhtu täis süüa.
Edu soovides
Margus Punab