peenise kuju 07.07.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Minu probleem on järgmine. Olen 20-aastat vana ja pole veel ühegi tüdrukuga suguühenduses olnud. Üheks põhjuseks, miks ei ole olnud, on see, et minu peenis on märgatava kaldega allapoole ehk on allapoole kõver. Siit küsimused: kas see takistab normaalset suguelu (ma ise arvan et jah) ja kas peenise kuju on võimalik korrigeerida? Kui peenise korrigeerimine on võimalik, siis kus seda on võimalik teha ja kui keeruline see operatsioon on.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kehaline eripära muutub haiguseks siis kui see halvendab elu kvaliteeti.

Kui Te pole oma peenisega rahul, siis soovitan soojalt vastuvõtule tulla. Võib-olla Te lihtsalt võimendate oma kartuseid üle ja tegelikult on kõik siiski normaalne. Kui siiski on oluline kõrvalekalle, siis saab seda ka edukalt korrigeerida. Operatsiooni keerukus sõltub kõverdumise põhjusest.

Julgust soovides

Margus Punab