võiks olla rohkem spermat 04.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Aastaid 48 ,küssa selles, et võiks sperma teke olla kiirem.See tähendab ,et sperma hulk on jäänud väiksemaks,sealt ka huvi naiste vastu ei ole nii äkiline kui enne.Kui spermat tekiks kiiremini oleks ka huvi suurem.Mis Teie soovitate,et spermat tekiks rohkem ja kiiremini.
Mul on kodus üsna tahtja naine,nii et probleem on tõsine ! Kas mingi juurvili või Zen Zen aitaks ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Huvi langus ja sperma mahu vähenemine viitavad mõlemad meessuguhormooni taseme langusele ja üldisele terviseseisundi halvenemisele. Juurvilja ja sen-senni võib tarvitada küll kuid vaevalt see teie kaebusi muudab.
Uuringuteks ja vajadusel raviks soovitan siiski meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab