Korrast ära? 30.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere dr!20-ndates noor.Miks tuleb spermat väga väikeses koguses ja on täitsa paks mul.Ning üsna harva.Munandite maht on mingipärast väike.Vahel on imelik tuim valu sees.Ibuprofeeni võtsin.Ei midagi.Veel, et seemnevedelikku tuleb urineerimise ajal/ehk vale termin on.Seksiisu on ent korralikult ei jäigastu,erektsiooni polegi.Mis ma tegema pean.Pooldan tervislikke eluviise.Kuidas mind aidata saab?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga keeruline ja ilmselt omavahel seotud probleemide pundar. Soovitan tulla vastuvõtule. Usun, et saan teid aidata.
Edu soovides
Margus Punab