Trihhomonoos 26.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
olen 24 aastane noormees. Pöördusin arsti poole (Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA Hiiu) valuliku urineermise ja eritise pärast. Diagnoosiks pandi trihhomonoos, sain 7 päevase ravikuuri, koos partneriga. Ravi mingit tulemust ei andnud. Kirjutati uus ravikuur välja, seekord 5pävane (Tiberal 500mg) 2x päevas. Samamoodi, ei mingit tulemust, uuesti nakatuda vahepeal ei olnud võimalik, kuna kaitseta suguühet ei toimunud. Partner käis teise arsti juures ja temal trihhomonoosi ei leitud ja pole ka kunagi varem põdenud seda. Arst laiutas käsi ja ütles, et kuidas see saab võimalik olla, nii kõva ravi peal ja ikka ei mingit tulemust.
Siit kysimus, kas on võimalik, et mulle on pandud vale diagnoos, sest ravi ei anna mingit tulemust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Usun, et teil on välja kujunenud eesnäärme põletik. Vajalik oleks teha vastavad uuringud. Täpsemalt vaata sektsioonist tasub teada- kiiruuringud meestele.
Edu soovides
margus Punab