poolkõva.. 22.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
kirjutan teile oma noormehe pärast (21). Olete siin varemgi vastanud küsimusele, miks võib suguti vahekorra ajal/ajaks olla poolkõva- et enamasti on tegemist psühholoogilise probleemiga. Siin sama asi, kuid ma ei saa aru, kust võib see psühholoogiline probleem tulla, kui mitu kuud on olnud kõik korras, st asi pole sama, kui olukorras, kus tüdruk on nt süütu ja poiss seetõttu kardab vms. Jutu põhjal ja ka eelmängureaktisoonide põhjal tahab ta justkui vahekorda väga palju - nagu minagi, kuid viimasel ajal ei tule suurt midagi sellest välja ja seemnepurse tuleb tal lõpuks kas oraalse stimulatsiooni abil või siis vahekorras olles väga lühikese ajaga (varem pidas ikka palju kauem vastu). Ühesõnaga mina jään rahuldamata. Kui püüan temaga sellest rääkida, siis seegi eriti ei õnnestu. Asi ei saa olla ka selles , et ta mind enam ei tahaks vms, seda on ikka kogu aeg näha, et seksuaalne tõmme on endiselt sama suur, suuremgi, sest oleme vahepeal emotsionaalselt lähedasemaks saanud, lisaks läks meil vahepeal juba seks järjest paremaks ja paremaks...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Saan aru teie emotsioonidest kuid ilma meest nägemata siin midagi aidata ilmselt ei saa. Võimalikud variandid: ikkagi varjatud suhteprobleem, ületöötamine/organismi kurnatus, lisandunud haigused - kõige tõenäolisemalt sugutrakti põletik, variante veel mitu. Kui probleem püsib, siis võiks mehe kaude ikkagi arsti juurde suunata .
Edu soovides
Margus Punab