sperma proov 21.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere dr. Punab!
Selline küsimus, et kui tahaks tulla Teie vastuvõtule Tallinna Mustamäe haiglasse, et kontrollida viljakust, siis kas samal päeval on võimalik anda ära ka analüüsid - elukohaks pole Tallinn ja ei tahaks mitu korda sõita. Kas saatekirja peab/võib võtta perearsti käest või naise günekoloogi käest? Kui palju maksab visiit ja kui palju analüüsid haigekassakaardi olemasolul?
Tänan ette, kui leiate aega vastata!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mustamäel sellist kiiruuringu võimalust kahjusks pakkuda ei saa. Vastuvõtt on ühes majas, analüüs toimub HTI laboris ja samal päeval pole see kahjuks logistiliselt võimalik. Meestearstile saab pöörduda suvalise arsti saatekirjaga ja kuna meestearst on võrdsustatud günekoloogiga, siis ka ilma.
Kõik uuringud ühel päeval süsteem toimib vaid Tähe Erakliinikus (vt. tasub teada- kiiruuringud meestele).
Edu soovides
Margus Punab