kõverdumise parandamine 17.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Lgp doktor

Olen 26-aastane mees ja soovin lasta peenise kõverust korrigeerida, kuna see kaldub üsna ebameeldiva nurga all, mis vahekorda raskendab või muudab valusaks. Tean, et lihtsaim operatsiooni meetod on kõveruse teist külge "allapoole tõmmata", kuni kõverus kaob, aga koos sellega ka kuni cm pikkusest... Minu küsimus on: kas teil (või Eestis üldse) saab lasta op.-i teha ka teisel meetodil, ehk siis nii, et kõverat poolt "aidatakse järgi" ülespoole? See on ilmselt keerulisem, aga olen uurinud, et mujal maailmas nii saab...

Suur tänu teile.
Sergei

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Teie poolt soovitud meetod on erektsioonivõimele oluliselt ohtlikum kui esimene variant. Operatsiooni koha pealt võiks üle konsulteerida meie portaalis vastava uroloogiga (Dr. Zirel). Kui ei taha pikkuses kaotada, siis on üheks võimalikuks alternatiiviks ka peenise venitusaparaat, mis vähendab kõverust ja annab samal ajal ka pikkust juurde.
Edu soovides
Margus Punab