teadmatus 13.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Peenisepea alla ilmus äkki suur punane vill, mis valu teeb kui puudutada. Nüüd see nagu lõhkes ja tekkis sellina haavand. Millega võib tegemist olla ja kaua selline asi seal püsib?
Tervitades Marko (21 a.)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Diagnoosi muutust nägemata panna ei saa. Soovitan soojalt meestearsti külastada. Kuni paranemiseni peaksite kindlasti loobuma sekuaalelust. Haavandi piirkond tuleb hoida puhas. Põletiku tekkel peab arsti juurde minekuga kiirustama.
Edu soovides
Margus Punab