Urineerimisel vähene valulikkus 12.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 26a. noor mees ja viimasel ajal käies WC, olen tundnud kerget valulikkust peenise tipus peale urineerimist. Samuti olen märganud sperma (arvan, et sperma) voolavust WC "istungil" käies. Millest on need asjad tingitud? Ise nagu arvan, et eesnäärme põletik, millele viitab esimene sümptom.

Ette tänades,
SM.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Teie oletus võib tõene olla. Ka peenise tipu valu on üheks eesnäärme põletiku tunnuseks. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab