2 probleemi 04.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, dr. Punab.

Olen 26-aastane mees.

Me oleme oma tüdrukuga peaaegu kuu koos olnud, selle aja jooksul aktiivselt ja pidevalt seksiga tegelenud. Erektsiooniga mul probleeme ei ole, kondoome enam ei kasuta. Viga on selles, et ma ei ole suuteline tema sees olles seemnepurest saavutama. Mul on tore, mul on mõnus, kuid tipuni millegipärast ei jõua. Ise veel prooviksin ja katsetaksin, kuid tüdruk hakkab murelikuks muutuma ning ma tahaksin teada, kas tegemist on psühholoogilise probleemiga või vajan meditsiinilist sekkumist.

Teine probleem- jõulude paiku tekkis mul seemnepurske ajal tõeliselt suur peavalu, nii et ma peaaegu kokku kukkusin ja silme eest võttis mustaks. Sellest alates on mul alati purske ajal olnud (mõnikord nõrgem, mõnikord tugevam) terav peavalu, mis paari minuti jooksul peaaegu täielikult üle läheb, kuigi väike tuikamine kestab veel nii veerand tundi. Ma ei oska isegi seisukohta võtta, kunagi varem ei ole seda minuga juhtunud.

Parimate soovidega,

Kaarel.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kaks probleemi võivad olla omavahel seotud. Kuna probleem on üsna keeruline tuleks lahenduse otsimiseks siiski meestearsti külastada. Esmalt soovitaksin siin oma head kolleegi Olev Poolametsa, kes on sarnaste hädade lahendamisega ehk enim tegelenud.
Edu soovides
Margus Punab