Nõrk ereksjioon 31.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
!Kui on peenise veresoonte muutustest tingitud osaline nõrk ereksioon,siis kas see võib aja jooksul süveneda ja kas seda ravitakse kirurgiliselt või ereksiooniravimitega?Olen 25 aastane tegelen spordiga ja ei suitseta.
Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võib süveneda. Kirurgia siin suurt midagi ei anna. Olenevalt veresoonte muutustest kasutame erinevaid ravimeid. Osadel juhtudel on vajalik jääda püsivaks ravimite tarvitajaks, paljudel juhtudel piisab siiski ravikuuridest. Ravi määramise aluseks on eelkõige peenise Doppler ultraheli uuringu tulemused.
Edu soovides
Margus Punab