sport 30.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Erinevatest ajakirjadest olen lugenud uuringutest, justkui mõjutaks jalgrattasport meeste viljakust-potensi. Olles ise aktiivne antud spordiala harrastaja palun Teie kommentaari. Olen 22 aastane. seni kaebusteta.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võib tõesti aja jooksul mõjutada. Siiski on mõju vägagi individuaalne. Enda riske saaksite hinnata kui teha teie läbivaatus, hormoonuuringud ja sperma analüüs.
Edu soovides
Margus Punab