aparaat 25.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere mul on selline k[simus ,st kas peenise pikendamise aparaat *see mis maksab 1000usd\\d*,pikendamise k]rvalt ei tee peenist peenemaks kui ta on algselt.siis kas on sellega midagi teha p'rast aparaadi edukat kasutamist*edasim[[k*
1000 usd pole just k]ige v'iksem raha.
T'nades Oliver

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Läbiviidud uuringud näitavad, et venitusaparaati kasutades peenis peenemaks ei muutu. Minule on senimaale teiseks ringiks tagasi jõudnud vaid üks kasutatud aparaat. Enamikel kasutajatsest on sõpradest järjekord taga.
Edu soovides
Margus Punab