pauku ei tule 17.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere ! minul on niisugune mure,et kui ennast rahuldan,siis laheb pauk lahti, kui magan naisega, siis kovaks laheb kyll kui pauku lahti mitte. kas see on tingitud sellest,et olen vahestega olnud (5) ja tunnen muret voi on tegu mone haigusega. muidu olen enda tervise eest hoolt kandnud aga 2 kuud tagasi hakkasin suitsetama kuna olen ylikooli viimasel kurusel ja valjakukkumise aarel kahe volgnevuse tottu. kas ma peaks konsulteerima seksuloogi voi psyhhiaatriga ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan seksoloogi. Parim oleks ehk nõu pidada dr. Olev Poolametsaga, kes ühendab nii seksoloogiat kui androloogiat.
Edu
Margus Punab