Mehe lastetus 13.06.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere Dr.Margus Punab.

Olen Teie patsient ja sain ravi Profasi süstidega ja Vasonit tablettidega.Viimased analüüsid näitasid,et sperma on paranenud-päris head näitajad pidid olema. Selgusetuks jäi vaid see,kas need näitajad on jääva väärtusega või halvenevad jälle aja jooksul?Teid ette tänades A.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vabandan hilinenud vastuse pärast!

Ravikuuri tulemust näitab eelkõige partneri rasestumine. Sperma analüüsi paranemist saab hinnata võrreldes seda eelmistega.

Praeguse raviefekti püsimist soovitan hinnata 2-3 kuud peale ravi lõppu. Tulemuse stabiilsus oleneb põhjustest, mis spoermatosoidide kvaliteeti häirisid.

Rasestumist soovides

Margus Punab