meeste arst, kus veel saab? 10.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Mul on mure selline, et eesnaha alla on tekkinud selline imelik valge kõva moodustis nagu veresoon oleks tursunud selline pikklik ja k6va. Ja ilmselt on ka mingi p6letik kuna otsast on punane ja kui munandeid katsuda on selline ebameeldiv tunne vahest. Siis vahest on ka uriinis valget setet sees. Oskate te 6elda kus saax kiiresti tallinnas veel meeste arsti juure minna kui ainult musatamäe polikliinikus? Või mis võiks mul viga olla?

Murelik mees

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist sugutrakti põletikuga. Võite pöörduda ka uroloogi poole. Mustamäe polikliinikus pole kummagi eriala spetsialiste, küll aga Mustamäe Haiglas.
Eesnaha peal on ilmselt umbunud lümfisoon, mis teie probleemidest väikseim ja tavaliselt ravi ei vaja.
Edu soovides
Margus Punab