kasvaja 09.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Olen suht kindel et mul on munandivähk. Ei ole jõudnud veel arsti juurde. Kas oskate öelda mis selle puhul tehakse.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui elada tahate, siis kiirustage kohe arsti juurde. Kui tõesti on tegemist munandi vähiga on iga päev kallis.
Mida edasi tehakse sõltub ikkagi haigusest (mina loodan, et ehk ikka ei ole vähk).
Edu
Margus Punab