Väike suguti 28.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist probleem oleks siis järgmine ! Vanust mul 18 juba ! Mul oli lapsepõlves probleeme eesnahaga , et nagu ei saanud yle jne valus oli ! Käisin kohalikus polikliinikus sealt kästi proovida üle saada jne ... ! Sain sellega hakkama nyyd k2ib yle ja puha , aga kas on voimalik et see takistas suguti kasvu kuna nyyd on nägu väga väike tavalises olekus :S erutatult annab mööduks kuskil 10-14 cm aga muidu on nagu väga väike ja ma häbenen seda! Mis oleks tarvis teha ?! palun andke nõu kas mingid ravimid voi aparaadid aitavad kasvama pannna voi on vaja suguti pikendust ?! olen koigega nõus ! ja palju see maksma läheks ! Loodan et saite aru mis motlesin!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

14 cm on ju hea Eesti keskmine. Näib, et see omaaegne jama eesnahaga on teile tekitanud psühholoogilise ebakindluse. Eelkõige soovitan oma kehaga leppida. Kui seda ikka ei suuda, siis võiks edaspidiste sammude suhtes nõu pidama meestearstiga. Erinevad meetodid võivad maksta 0 - 50 000 EEK (konsultatsioon kuni peenise suurendamise kompleksoperatsioon). Enne suuri otsuseid soovitan täpsema info saamiseks siiski meestearsti visiteerida.
Edu soovides
Margus Punab