Küsimus? 27.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, soovin teada, kas HTI laboris, kus on Margus Punab vastuvõtt saab ka kontrollida, kas mul on mingeid suguhaiguseid?Palju need proovid võivad maksma minna kui puudub haigekassa?
Ette tänades
Küsija

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõige täpsema info hindadest saab alati helistades kliiniku registreerimistelefonile. Analüüsile tulles peaks eelnevalt 2 tunni jooksul mitte kusel käima.
Edu soovides
Margus Punab