Probleem vahekorraga 24.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen otsustanud enda jaoks ,et soovin korrigeerida oma KÕvera peenise,kuna see h'irib mind ja on seganud mind ka tereve elu olles vahekorras.Olen lugenud ,et see on enamasti korrigeeritav lihtsa operatsiooni teel*lugesin teie vastust kellegi k[simusele."kki t'psustaksite hinnad ,kus,mis ,kes.olen 19 aastane noormees.
T'nud !

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
peenise kõverust korrigeerivad uroloogid, operatsioon on haigekassa hinnakirjas ja seega HK poolt tasutav. Selleks on vajalik HK kaardi olemasolu. Erakliinikute kohta mul info puudub.
Lugupidamisega,
Ülo Zirel