Mastrubeerimine ja erektsioon 23.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Olen üksik inimene ja mul ei ole pikaajalist ja tõsist suhet ühegi tüdrukuga.
Enda rahuldamiseks mastrubeerin ma peaaegu igal õhtul. Paar päeva tagasi kohtusin aga ühe neiuga kes mulle väga meeldis. Juba esimesel õhtul sattusime voodisse, eelmängu ajal oli kõik korras, kuid peagi ei olnud peenis enam piisavalt jäigastunud ja see jättis mind väga piinlikku olukorda.
Kas selline probleem võib olla seotud sagedase mastrubeerimisega või on see põhjustatud millestki muust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seksuaaldebüüdiga seotud probleemid on viimase kuu jooksul juba korduvalt vastatud, seega vaadake varasemaid vastuseid ja soovitusi.
Põhjus ei ole masturbatsioonis vaid autoerootikalt partnersuhtele üleminekul tekkivates psühholoogilistes pingetes.
Edu soovides
Margus Punab