Test 18.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Soovin teha sperma- ja suguhaiguste kontrollimiseks testi. Kuhu ja millisel numbril peaksin pöörduma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pöörduma peaksite meestearsti vastuvõtule. Kõige kiiremini saan abi pakkuda Tartus Tähe kliinikus. Kaks tundi enne vastuvõttu tuleks teha sperma analüüs, vahepeal mitte kusel käia - siis saab vastuvõtul kohe võtta ka suguhaiguste testi. Tallinnas võib pöörduda HTI laborisse.
Edu soovides
Margus Punab