Kas tõesti impotentsus? 07.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 50 aastane mees.Mul selline mure.Nimelt päeval ja õhtuti ei suuda suguti saavutada maksimaalset kõvadust.Momendiks nagu on ja kõik.Sellega on häiritud ka suguelu.Pean väga pingutama,et midagi saavutada.See on kestnud juba ütleme kevadest saadik.See eest hommikupoole ööd ärkad üles ja seisab kui raudkang.Samuti ka hommikul.Milles võib olla asja tuum.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hommikused erektsioonid näitavad, et mitte kõik ei ole veel kadunud...
Soovitan tulla meestearsti vastuvõtule. Usun, et uued ja hääd erektsioonihäire ravimid suudavad lühikese ajaga teie mehelikkuse jälle normi viia.
Edu soovides
Margus Punab