suguhaiguse nähud meestel 04.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,mind huvitab küsimus kui naistel avalduvad klamüüdja,tripper või veel mõni suguhaigused tihti pissil käimisega mis tekitab põrgu valu kuidas meestel need esimesed sümtomid väljenduvad või ei esine neid ültse käivad ja levitavad neid haigusi süüdimatult.Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik mehed ei ole mitte litsid ja kaabakad!
Klamüüdia infektsioon võib mõlema soo esindajatel kulgeda pikka aega varjatult. Kaebused võivad tekkida alles organismi kaitsevõime languse või uue mikroobi lisandumisel. Tripper annab endast enamasti suhteliselt aktiivselt tunda.
Kui teil on vastavad mikroobid leitud, siis tuleks sellest informeerida oma seksuaalpartnerit või partnereid. Kuigi ehk hetkel vaevusteta, vajavad ka nemad raskete tagajärgedega tüsistuste tekke vältimiseks kindlasti korrektset ravi.
Edu soovides
Margus Punab