pärmseen naisel ja sellesse nakatumine mehel. 27.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Neiul, kellega olin tekkis tupes pärmseen. Ta ise ravib seda Klotrimazol salviga.
Seekor nakatusin ka mina sellesse.
peenise pea on kaetud valge ollusega ninig on tekkinud pisikesed haavandid.
Kuidas seda ravida (peale põhjaliku pesemise) ning kui pika aja jooksul, kui üldse, võin seda edasi anda kolmandale neisele?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ka meestele sobib raviks hästi klotrimasool kreem. Kasutama peaks vähemalt 4-5 päeva või vähemalt üks päev peale nähtude kadumist. Nakkusohtlik olete niikaua, kuni püsivad nähud.
Edu soovides
Margus Punab